18 hodnocení

WEBINÁŘ AUTOMATICKÉ KRESBY

On-line Výukový webinář Automatické kresby od Alenky Pastelky.

Spouští se elektronicky přihlášením do systému. 

Dotazy a technická pomoc - tel. 732 349 231

Skladem
Kód: 001
3 990 Kč
Kategorie: WEBINÁŘE
webinář AK
Akce
ZDARMAZDARMA

NEJJEDNODUŠŠÍ A NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ ZPŮSOB KRESLENÍ JE AUTOMATICKÁ KRESBA.
Je to způsob kreslení, který může zvládnout každý.
Kreslíte si na papír během telefonování nebo čmáráte si na papír během porady, která Vás nudí?
Pamatujete si na počmárané rohy sešitů během vyučování ve škole, když Vás výuka moc nezajímala? Tak tohle vše se dá považovat za Automatickou kresbu. Automatická kresba vzniká ve spojení s naší intuicí, která funguje pouze v uvolněném stavu.
Intuici máme všichni vrozenou, proto máme v sobě schopnost Automatické kresby.
Stačí se jen zklidnit, vypnout veškeré chtění, snažení, prostě zkrátka netlačit na pilu. Jak na to? Tak to vše se naučíte v 7 hodinovém on-line výukovém webináři Automatické kresby, který je pro přehlednost rozdělen do 3 výukových videí.

Automatická kresba je fenomén, který se dnes vyučuje na Harvardské universitě v New Yorku. Automatická kresba využívá psychografického testování a používá se pro mnohé situace v běžném životě. Využívá se při hledání patogenních a psychosomatických zón. Automatickou kresbu používáme již jako děti, když kreslíme první obrázky ve tvaru koleček a čar. Později kreslíme automaticky například na okraje novin při telefonování - jedná se o neřízené uvolnění emocí. Automatická kresba se v rukou fundovaného kreslíře může dostat do bolavých míst neboli bloků, které jsme nestačili v předchozích inkarnacích vyřešit a přenesli jsme si je do našich současných životů. Díky ní můžeme pracovat s nejrůznější problémy - mezilidské, partnerské, rodinné vztahy apod. Můžeme ji využít při hledání práce, výběru školy, jména, výběru lokality při koupi domu nebo pozemku, výběru dovolené nebo naší životní cesty v mnoha dalších situacích.

S automatickou kresbou pracuji 35 let, a proto se považuji za seriózní karmickou kreslířku. Fundovaný karmický kreslíř se dokáže napojit na duši, tělo, auru člověka. Jsme multidimenzionální lidé a naše duše už zde na planetě zemi byly mnohokrát. Současná inkarnace, kterou nyní žijeme, nám byla vybrána, a proto si zde naše duše vytvořila podmínky pro splnění úkolů které zde dluží. Prostřednictvím svých letitých zkušeností vám mohu předat umění automatické kresby on-line výukovým webinářem "Automatická kresba". Délka webináře je 7 hod a pro lepší přehlednost je rozdělen do 3 videí.

Přístup do webináře obdržíte do 48 hod (od zjištění že platba proběhla) na Vaši emailovou adresu.

CENA ZA VÝUKOVÝ WEBINÁŘ  "NUMEROLOGIE"  PLATÍ PRO 1 ROK SLEDOVÁNÍ OD ZAKOUPENÍ. 

Pokud budete mít zájem výukový webinář sledovat také v dalších letech, je potřeba vždy uhradit roční poplatek ve výši 190,-Kč (vždy opakovaně po roce).

Zpět do obchodu